Майданчик для обговорення: вимоги до підготовки фахівців

16 травня 2018 року в приміщенні Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості, в рамках Форумe нових професійних можливостей, відбувся круглий стіл: «Сучасні проблеми професійно-технічної освіти на ринку праці». В заході взяли участь: директор ВАТ «Бориславська взуттєва фабрика» Андрушко Богдан Мирославович, директор ТзОВ «Каньйон – 2017» Кришталь Володимир Петрович, ФОП Гірчак Андрій Миронович, директор Бориславського міжшкільного виробничого комбінату Шосткевич Надія Михайлівна, директор Бориславського професійного ліцею Кирчей Ярослав Степанович, заступник з навчально-виробничої роботи Стрийського ВПУ №34 Панів Леся Михайлівна.

 

Надзвичайно гострою сьогодні є проблема, що полягає в якості підготовки кадрів. Під час круглого столу роботодавцями були озвучені кваліфікаційні вимоги сучасного швейного виробництва, а представники навчальних закладів поділились своїми труднощами в процесі вишколу майбутніх фахівців. Але всі учасники були одностайними в тому, що найбільшою проблемою є брак бажаючих як навчатись за професією швачка, так і бажаючих працювати.

 

За результатами круглого столу роботодавці та навчальні заклади узгодили певні позиції щодо підготовки кваліфікованих кадрів для сучасного швейного виробництва.

 

Сподіваємось, що створений нами майданчик для обговорення нагальних проблем слугуватиме їх позитивному вирішенню.

 

Руслана Гузіль

начальник відділу взаємодії з роботодавцями

Бориславської міської філії ЛОЦЗ

Additional information