Засідання Асоціації роботодавців за участю очільників міста

Асоціація роботодавців м. Борислава, яку очолює Кришталь Володимир Петрович, є надійним соціальним партнером  Бориславської служби зайнятості. Наша співпраця триває вже не один рік, базується на взаємній довірі та без сумніву є взаємовигідною. Можливо тому, дуже часто свої засідання бізнесмени проводять саме в приміщенні центру зайнятості, а його керівництво  запрошується для участі в обговоренні важливих питань.

 

Останнє таке засідання в розширеному складі за участю голови міста Ігоря Яворського та його заступника Світлани Солоненко відбулось вчора, 30 травня 2018 року. Дискусія була доволі непростою, подекуди гарячою, адже роботодавців цікавили питання підтримки та сприяння розвитку місцевого підприємництва міською владою, які пов’язані з фінансуванням з бюджету міста і на які не має однозначних відповідей.

 

Голова міста Ігор Яворський поінформував присутніх про стан та джерела наповнюваності дохідної частини бюджету, фактичний стан виконання заходів щодо покращення стану доріг в місті, розповів про реальні кроки міської влади щодо оптимізації витрат на охорону здоров’я та освіту. Виступ очільника міста був доволі переконливим, базувався на конкретних цифрах, підкріплювався аналізом, фактажем і готовністю співпрацювати з підприємцями в напрямі позитивного вирішення їх інтересів.

 

Не обійшлось без обговорення проблемних питань стану ринку праці. Зокрема мову вели про брак найманої праці практично у всіх сферах господарської діяльності, відтік робочої сили за кордон, дискутували питання умов та доцільності перевірок зі сторони Держпраці, обговорювали аспекти тіньової зайнятості.

 

Заступник міського голови Світлана Солоненко довела до уваги присутніх результати успішної роботи робочої групи з питань легалізації зайнятості та заробітної плати, а також розповіла про ті бар’єри, які часто не можливо подолати через колізії в законодавстві.

 

Директор Бориславської філії Львівського обласного центру зайнятості Галина Цибенко мала нагоду поінформувати учасників зібрання про можливості служби зайнятості щодо професійної підготовки кадрів та сприяння розвитку підприємництва, в тому числі шляхом реалізації проекту «Рука допомоги».

 

Завершилось засідання Асоціації роботодавців на мажорній ноті, адже голова міста повідомив про позитивні результати земельних торгів, які відбулись в цей день у формі аукціону. Всі щиро втішились почутому, адже міський бюджет вже скоро поповниться пристойною сумою - майже 1 млн. грн.

 

Ще довго після закінчення засідання, його учасники не поспішали розходитись, продовжуючи свої обговорення за межами зали для проведення нарад та семінарів. Хочеться вірити, що цьому сприяла особлива атмосфера, що створена в Бориславському ЦЗ.

 

Галина Цибенко

Директор Бориславської міської філії

Львівського обласного центру зайнятості

Additional information