Перемагати на рівних

Кожна людина заслуговує на повагу, а людина з вадами здоров’я варта ще більшої поваги, адже вона долає щодня додаткові труднощі. Попри це, такі люди дуже часто досягають визначних успіхів у різних сферах. Яскравим прикладом є наша параолімпійська спортивна команда.

 

Фахівці нашої Бориславської міської філії ЛОЦЗ організовують надзвичайно багато заходів для осіб з інвалідністю. Саме для них, вчора, разом з давнім партнером ГО «Центр «Жіночі перспективи» було проведено тренінг щодо формування активної життєвої позиції.

 

Як завжди фахово, цікаво та змістовно! Присутні разом з тренером опрацювали поняття «життєва позиція», «громадянська позиція», «цінності особистості», «моє життєве кредо» та виконали декілька вправ. Активне обговорення дозволило виявити мотивацію до праці, вплив успішної зайнятості на життя, зрозуміти перешкоди, що заважають працевлаштуванню. Тренер також навчала осіб з інвалідністю, як не загубитися у суспільному житті, бути впевненими, зробила акцент на якісному резюме, як правильно вести співбесіду з роботодавцем та використовувати методи активного пошуку роботи.

 

Слід пам’ятати, що іноді ми як спеціалісти служби зайнятості, можемо допомогти таким людям одним теплим словом або маленькою доброю справою, що зветься працевлаштуванням.

 

Олена Шевченко

начальник відділу активної підтримки

безробітних БМФ ЛОЦЗ

Additional information