Консультуємо, інформуємо

А ми продовжуємо свою роботу щодо консультування громадян в рамках тижневика "Під одним дахом", що відбувається в Бориславському центрі зайнятості в третій тиждень кожного місяця.

Так, цього тижня, в понеділок розглядали питання «Призначення та виплата пенсійного забезпечення». Захід проводився за участю заступника  начальника Бориславського  відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області О. Піряник та заступника начальника відділу з питань призначення та перерахунку пенсій №1 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області О.Кацюрини. Безробітні особи передпенсійного віку отримали вичерпні відповіді на свої запитання та заповнили заяви на отримання інформаційного CMC- повідомлення з пенсійного фонду.

У вівторок консультації надавали Світлана Коновалова – начальник відділу прийняття заяв та документів Управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради та Ю. Бабич – головний спеціаліст відділу Бориславського бюро правової допомоги Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Учасники заходу активно задавали питання щодо змін у законодавстві стосовно призначення субсидій.

 

Марія Шах, заступник начальника

відділу активної підтримки безробітних

Additional information