Мандри в історичне минуле – джерело натхнення для втілення нових ідей

Для будь-якої творчої діяльності потрібне особливе натхнення. Сподіваємось, що величезний творчий потенціал для роботи та нових креативних ідей отримала команда бориславських школярів – учасників міжрегіонального профорієнтаційного проекту ПрофіКемп, відвідавши історичну нафтову свердловину OilCity, власне в честь якої команду названо.

Назва свердловини «Oil city» у перекладі означає «нафтове місто» і пророчила стрімкий розвиток не тільки самій свердловині, а й місту в цілому. Маємо надію, що назва команди OilCity викликатиме цікавість ознайомитися з історичним минулим нашого рідного краю.

Саме такі зустрічі - чудова нагода ще більше здружитися членам команди, отримати поради, рекомендації кураторів проекту, отримати новий імпульс для власного різнопланового розвитку та використовувати його для глибшого пізнання історії мальовничого карпатського містечка, поширення таких знань серед населення.

 

Ольга Чистогорська, провідний фахівець з питань зайнятості Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості

Additional information