Успіх можна спланувати

В умовах сучасного ринку праці дедалі складніше знайти роботу своєї мрії з гідними умовами праці та достойним заробітком. Найчастіше це стосується активних людей, котрі прагнуть до саморозвитку, незалежності, мають потребу в реалізації своїх амбіцій, знань та креативних ідей. Власне для таких людей, підприємницька діяльність може стати оптимальним вирішенням проблеми працевлаштування для себе, а можливо і для інших.

 

У будь-якій діяльності успіх значною мірою залежить від складу кадрів, які як відомо, "вирішують все"  та їх мотиваційних стимулів. Межа між успіхом і банкрутством, багатством і бідністю визначається саме людськими ресурсами та мотивацією. В підсумку виграє завжди той, у кого більш дієва мотиваційна система. У зв’язку з цим, завдання кожного підприємця - забезпечити мотивацію на належному рівні.

 

Щоб полегшити виконання цього завдання, в Бориславській службі зайнятості вже двічі, а саме в листопаді 2017 року та серпні 2018 року, проведено тренінги під назвою «Успіх можна спланувати» за участю тренерів консультаційно-тренінгового клубу «Професійна кар’єра» Львівського обласного центру зайнятості, котрі професійно викладають методику менеджменту підприємницького успіху Едгарда Керайна – німецького підприємця, бізнес-консультанта, виконавчого директора Фонду сталого розвитку підприємництва Горста Рогуша.

 

Не перестаємо запитувати себе, а чи потрібно це бориславським підприємцям? І вкотре переконуємось, що є аудиторія для яких це надважливо. Бо як висловився один з учасників останнього тренінгу, його настрій від лінивого відчуття «А чого я сюди прийшов» з шаленою швидкістю змінився на «Я знову знаю, що маю робити».

 

Позитивну енергетику цих тренінгів важко передати словами, а отримані знання та стимули до подальших дій неможливо переоцінити. Учасники в захваті від професійного вміння тренерів Зоряни Плахотнюк , Марії Семигіновської та Руслани Воляник розкрити потенціал кожного учасника та доступно передати знання щодо самоаналізу, тайм-менеджменту, маркетингу, мотивації та управління персоналом. Молоді бізнесмени мали можливість тісно поспілкуватись між собою та були навзаєм щиро здивовані тим, що поруч живуть і працюють цікаві та відкриті особистості, кожен зі своїм успішним досвідом ведення підприємницької діяльності.

 

Під час таких тренінгів формуються команди однодумців, які за нашими відчуттями продовжують спілкування і надалі.

 

А нам важливо, що таке спілкування розпочато саме в центрі зайнятості, бо це ефективно позначається на співпраці роботодавців зі службою зайнятості, зростає довіра та бажання користуватись нашими послугами в непростих умовах сучасного ринку праці. Тому, Бориславська служба зайнятості має на меті продовжувати практику проведення таких «живих» заходів в рамках функціонування консалтингового центру з підтримки підприємництва.

 

Галина Цибенко

Директор БМФ ЛОЦЗ

Additional information