Підсумки роботи за січень-серпень 2018 року

Підведені підсумки роботи Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості за серпень 2018 року. В цей період, посадовцями філії надано послуг 685 особам, що звернулись в пошуках роботи, з них 508 осіб мали статус зареєстрованих безробітних. У серпні за нашим сприянням знайшли роботу 147 осіб, в тому числі 2 осіб започаткували підприємницьку діяльність та отримали одноразову виплату допомоги з безробіття на такі цілі.

 

У звітному місяці роботодавцями Борислава та Східниці подано до центру зайнятості 164 вакансії з середнім розміром заробітної плати близько 4400 грн. Треба зазначити, що у серпні на 20 одиниць збільшилась кількість роботодавців, які вперше з початку року заявили про свої вільні робочі місця до служби зайнятості. Це позитивний сигнал щодо збільшення попиту на робочу силу, а також розглядаємо це як довіру до служби зайнятості щодо підбору персоналу. Нагадаю, що з метою задоволення потреб роботодавців, фахівці служби зайнятості шукають претендентів з числа безробітних та тих, хто до нас звертається безпосередньо, окрім цього, рекрутером активно опрацьовується база резюме з усіх доступних джерел, а також вже з початку цього тижня отримали доступ до сайту rabota.ua, де ми зможемо публікувати вакансії, які важко укомплектувати. До речі, хочу зазначити, що такий доступ надано не всім центрам зайнятості в області, їх є тільки 7 і наш центр зайнятості серед них. Так що ми знову в черговому експерименті, і це добре, адже шанси для наших роботодавців зростають.

 

Дещо низькою була активність безробітних щодо охоплення їх професійним навчанням. Тільки 2 осіб скеровано до Львівського ЦПТО для отримання професії «перукар» та отримання знань з основ ведення підприємницької діяльності. Ще 12 осіб підвищували свою кваліфікацію безпосередньо на робочих місцях у роботодавців, тобто проходили стажування. Вкотре підкреслю, що служба зайнятості має неабиякі можливості для навчання безробітних за різними професіями в центрах професійно-технічної освіти, для безробітного це безкоштовно і саме навчання і проїзд чи проживання. Головне мати бажання навчитись новій професії. Бажаючих мало.

 

До робіт тимчасового характеру залучено 6 осіб. Громадські роботи виконуються нашими безробітними в міському парку культури та управлінні праці та соціального захисту населення. Фінансування таких робіт здійснюється за кошти міського бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

 

Львівський обласний центр зайнятості щомісяця проводить рейтингове оцінювання діяльності базових центрів зайнятості та філій. За підсумками серпня Бориславська служба зайнятості посіла 6-те місце серед 28 центрів зайнятості. Ключовим в цьому оцінюванні є рівень навантаження наданих послуг на одного фахівця центру зайнятості і це навантаження в Бориславі є одним з найбільших в області.

 

Галина Цибенко

Директор Бориславської міської філії

Львівського обласного центру зайнятості

Additional information