ПРАЦЮЙМО ЛЕГАЛЬНО!

Такі явища, як використання праці незареєстрованих найманих працівників, виплата заробітної плати «в конвертах» або в розмірі нижче законодавчо встановленого мінімуму, не втрачають сьогодні своєї актуальності.

 

Від власної байдужості і мовчазної бездіяльності кожен "трудовий нелегал" втрачає: трудову пенсію, відпускні за час щорічної відпустки, суму індексації заробітної плати у зв'язку з ростом цін, допомогу з тимчасової непрацездатності у випадку хвороби і т.д. Такі співробітники є незахищеними від незаконного звільнення, не мають ніяких гарантій на безпечні умови праці, гарантованого права на відпочинок.

 

Робота без оформлення трудових відносин не дає права на виплату втраченого заробітку у зв'язку з втратою непрацездатності в разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, виплату допомоги з безробіття.

 

Про це та інші загрози неофіційної зайнятості розповідали 18 та 19 вересня фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості мешканцям міста під час проведеної виїзної акції, а також зареєстрованим безробітним під час тематичного семінару.

 

Скажімо тверде «Ні» - зарплаті в конвертах!

Additional information