Захисти себе - працюй офіційно

Флешмоб під назвою «Захисти себе - працюй офіційно» серед мешканців Борислава провели фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості спільно з Бориславським відділом обслуговування громадян Пенсійного фонду України.

 

Тепле осіннє сонечко, що сьогодні сприяло проведенню виїзної акції, спонукало перехожих до роздумів про важливість легального працевлаштування, схиляло, подекуди, до гарячих дискусій щодо низького рівня офіційних заробітків в нашому місті, закликало оцінити ризики незадекларованої праці. Треба зазначити, що преважна більшість громадян свідомі того, чим їм в майбутньому загрожує виплата заробітної плати «в конвертах», попри це, не всі готові до змін і залишаються на позиції: жити сьогоднішнім днем.

 

Співрозмовниками фахівців служби зайнятості під час акції, були люди різних соціальних верств: від робітників до бізнесменів. Для кожного знайшлися аргументи, поради, інформація. Так, мужчина середніх років з інвалідністю, котрий відпочивав на лавочці разом з мамою, вдячний за запрошення до центру зайнятості для пошуку йому роботи. Бізнесмени, що приїхали до нас з Одеси, отримали настійливі рекомендації щодо використання найманої праці в рамках чинного трудового законодавства. Сестра медична, котра була переконана, що в Бориславі для неї не має роботи, отримала інформацію куди звернутись, щоб працевлаштуватись. А водії дуже подивувались повідомленню про наявність вакансій з високою заробітною платою за їх професією.

 

Щоденно фахівці служби зайнятості працюють над тим, як саме допомогти краянам в пошуках роботи, а роботодавцям в укомплектуванні кадрами. При цьому, ми наголошуємо і наполягаємо: зайнятість має бути ЛЕГАЛЬНОЮ.

 

Галина Цибенко

Директор БМФ ЛОЦЗ

Additional information