ТУТ ВАШ ОМРІЯНИЙ ЗАРОБІТОК

Ринок праці сьогодні насичений різними пропозиціями роботи. Разом з тим, українців часто запрошують на роботу до інших країн. Без належного досвіду або фаху, наших громадян легко підкупити зарплатами у валюті. І, як наслідок, у пошуках омріяного заробітку та кращого життя багато українців таки виїздять за кордон. Сьогодні ж бориславські пошуковці роботи отримали вичерпну інформацію про можливість працевлаштування в Україні на підприємство - німецький виробник шкіряних сидінь для автомобілів, ТзОВ «Бадер Україна».

 

В ТзОВ «Бадер Україна» працівникам пропонують високий рівень оплати праці, офіційне працевлаштування, оплачуване навчання за рахунок коштів підприємства, можливість професійного росту та безкоштовний доїзд до місця праці. Необхідно зазначити, що на роботу запрошуються також особи без досвіду роботи. Приємною несподіванкою стала інформація про відкриття нового відділення підприємства в м. Дрогобич найближчим часом.

 

Завершився захід відеопрезентацією підприємства та пропозицією участі у безкоштовній екскурсії безпосередньо до робочого місця на заводі.

 

Ольга Чистогорська,

провідний фахівець з питань

зайнятості відділу активної підтримки

безробітних БМФ ЛОЦЗ

Additional information