З роботодавцями про легальну зайнятість

4 жовтня, в сесійній залі Бориславської міської ради відбувся семінар «Заходи щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення» для роботодавців міста Борислава. Піклуючись про те, щоб бізнес продовжував розвиватись та не зазнавав непоправних втрат від штрафних санкцій за порушення в сфері трудових відносин, присутнім в черговий раз роз'яснили про необхідність провадження господарської діяльності в правовому полі.

 

Розпочинаючи семінар, заступник міського голови Світлана Дмитрівна Солоненко наголосила, що міська влада передусім, зацікавлена в тому, щоб підприємці були успішними, адже від їх діяльності залежить наповнення міського бюджету та можливість виконання зобов’язань перед громадянами міста.

 

Директор Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості Галина Цибенко, котра взяла участь в роботі семінару, нагадала роботодавцям про заходи, які вживає держава для підтримки малого та середнього бізнесу та які реалізує служба зайнятості. Зокрема, мова йшла про можливість упродовж 12 місяців, отримувати компенсацію 100% фактичних витрат зі сплати єдиного соціального внеску, нарахованих на заробітну плату найманих працівників, у випадку створення нових робочих місць для працевлаштування осіб, що мають додаткові гарантії в працевлаштуванні або в пріоритетних видах економіки. З цікавістю присутні сприйняли інформацію про умови участі в Проект "Рука допомоги", задавали запитання про розмір і умови повернення фінансової допомоги на придбання обладнання та матеріалів. Також, директор філії запросила роботодавців активніше користуатись новими електронними сервісами служби зайнятості, використовувати можливості Електронного кабінету роботодавця та самостійно аналізувати резюме безробітних, що розміщені на офіційному сайті Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua з метою підбору персоналу.

 

Роботодавці отримали багато іншої корисної інформації від начальника Бориславський відділ обслуговування громадян Пенсійного фонду України, Державнї фіскальної служби, Управління праці та соціального захисту населення Бориславської МР, інспекторів праці.

 

Маємо надію, що посилена інформаційно-роз'яснювальна робота, що проводилась упродовж останніх двох тижнів державними установами Борислава, дотичними до сфери зайнятості, дасть позитивні результати.

 

Наталя Медвідь

заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями

БМФ ЛОЦЗ

Additional information