Пізнавальна екскурсія історією рідного міста

Днями фахівець з профорієнтації Бориславської міської філії ЛОЦЗ провела для учнів восьмого класу ЗЗСО № 3 професіографічну екскурсію в Історико - краєзнавчому музеї м. Борислава

 

Директор музею, Андрій Спас, розпочав екскурсію з історії створення музею та багато уваги приділив виставці «Як ви помирали, вам дзвони не грали…», присвяченій пам’яті замордованими совєтськими «визволителями» мешканців Борислава в червні 1941 року.

 

На першому поверсі музею, учні відвідали природничий відділ, а на другому – історичний. Пан Андрій не тільки вів цікаву та пізнавальну розповідь, а й час від часу смикав дітей, запрошуючи їх давати відповіді на запитання: хто такий либак?, який склад газу у наших домівках?, з якого року розпочинається ХVIII століття?, на які корисні копалини багатий наш край? та інші. Він зауважив, що всі люди мають бути досвідченими з різних питань для того щоб бути цікавими у спілкуванні. Аж дух перехопило коли Андрій Миколайович декламував Івана Франка «Борислав сміється».

 

До екскурсії також приєдналась Марта Мількович, учасниця міжрегіонального проекту ПрофіКемп команди з Борислава #OilCity». Мартуся уважно слухала та запам’ятовувала кожне слово, оскільки це її об’єкт дослідження в проекті. Незабаром в ролі екскурсовода вона спробує себе.

 

Директор та працівники музею захоплені своєю роботою, вкладають у неї душу і фізичну працю. Вже витрачені чималі кошти на ремонт виставкової зали та сходів, які ведуть до музею. Планів та задумів на майбутнє ще багато. Щиро вдячні за співпрацю та бажаємо втілити все задумане у реальність.

 

Ірина Пазяк

провідний фахівець з профорієнтації

відділу активної підтримки безробітних

БМФ ЛОЦЗ

Additional information