Налагодження партнерських відносин

Супроводжуючи команду учасників Міжрегіонального інноваційного проекту для учнівської молоді Профікемп «Oil City» до нових об’єктів їх досліджень, фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості, вдаються до налагодження нових партнерських відносин з роботодавцями.

 

Так, зустріч з менеджментом відпочинкового комплексу «Таор Карпати» Юлією Грицай та Ольгою Добровольською увінчалась конкретними домовленостями про співпрацю. Адже, «Таор Карпати» – підприємство, що постійно розвивається та удосконалює свою діяльність з надання послуг в сфері готельного та туристичного бізнесу і вже навесні наступного року матиме значну потребу в персоналі.

 

Нами запропоновано вже від сьогодні розпочати підготовчу роботу щодо підбору кадрів на перспективу. Відтак, ми детально ознайомились з умовами роботи адміністраторів, кухарів, офіціантів, інструкторів, покоївок, працівників SPA центру безпосередньо на їх робочих місцях. З деякими з них нам вдалось навіть поспілкуватись. Склалось позитивне враження щодо командної роботи колективу, націленої на досягнення спільного результату.

 

Окрім цього, здійснили запис відеоролика: «Таор Карпати» запрошує в свою команду» та презентаційного відеоролика про відпочинковий комплекс як партнера проекту «Профікем».

 

Вже невдовзі для пошуковців роботи Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості буде проведено презентацію підприємства, а для роботодавців Борислава - тренінг щодо сучасних методів підбору персоналу.

 

Насичений позитивними емоціями день, завершився жвавою бесідою з профікемпівцями, котрі навипередки ділилися своїми новими враженнями від всього почутого та побаченого тут.

 

Галина Цибенко

Директор БМФ ЛОЦЗ

Additional information