Коли мрії стають реальністю

Володіючи неабияким хистом до перукарської справи, Юля довший час вдосконалювала свою майстерність на родичах та коліжанках, мріючи про власну перукарню з вишуканим інтер’єром, сучасними меблями та комфортними умовами. Маючи вольовий характер, вона була переконана, що рано чи пізно, віднайде спосіб втілити мрію в життя. І ось, як активна користувачка соціальних мереж, дівчина натрапила на інформацію про проект «Рука допомоги» і відчула, що це саме те, що вона шукала!

 

Звичайно не все так просто і певні сумніви надокучали їй, але досить швидко їх розвіяли фахівці Бориславського центру зайнятості і Юлія сабат стає учасником пілотного проекту. А далі були професійні консультації,  навчання в Львівському ЦПТО ДСЗУ основам ведення власної справи, написання і захист бізнес-плану майбутньої підприємницької діяльності.

 

Настала довгоочікувана мить… Перукарня її мрії стає реальністю. В просторому приміщені, де вже зроблено ремонт, а цікавий колір стін задає тон атмосфери арт-студії, розташовані добротні меблі, придбані за кошти проекту «Рука допомоги». Все це змогли оцінити фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості, коли вчора завітали до новоствореного підприємця з метою надання консультацій. Важливо відзначити, що бізнес-леді навіть не думає зупинятись на досягнутому, вже є нові ідеї, плани, мрії… А її очі, сповнені рішучості, запалу та бажання є свідченням того, що Юлі все вдасться. Статус безробітної та члена малозабезпеченої сім’ї стає примарою та зникає в минулому назавжди.

 

Щиро радіємо за Юлію Сабат, зичимо їй успіху та процвітання.

 

Хто ще має мрії? Звертайтесь до служби зайнятості, і ми разом з проектом «Рука допомоги», обов’язково допоможемо їх реалізувати!

 

Галина Цибенко

директор БМФ ЛОЦЗ

Additional information