18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Борислав долучився до заходів на підтримку та захист сотень тисяч людей, котрі знаходяться у рабстві або потерпають від такого ганебного явища як торгівля людьми. Серед активних учасників були безробітні та фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості, так як не з чуток знають, що безробіття є одним з основних чинників, які можуть призвести до протиправних дій, пов'язаних з торгівлею людьми.

 

До порятунку постраждалих мають бути залучені якомога більше людей. Це мають бути родичі чи друзі, адже їх не шантажують, вони мають документи і здатні вільно звернутися до правоохоронців. Терпіння і наполегливість у цій справі неодмінно принесуть конкретні результати. Погодьтеся, багато громадян чомусь упевнені, що проблеми, про які розповідають у новинах, обговорюють у телепрограмах, пишуть у газетах стосуються будь-кого, але не їх самих.

 

Однак злочинний світ часто ближче, ніж здається. І хоч у його пастки може потрапити кожен, особлива небезпека нависає над тими, хто часто демонструє легковажність по відношенню до ймовірної небезпеки.

 

Ольга Чистогорська, провідний фахівець з питань

зайнятості відділу активної підтримки безробітних

Additional information