Візит до роботодавця

Цінуємо успіх кожного роботодавця як важливого партнера служби зайнятості на ринку праці, тому постійно цікавимось їх потребами та перспективами розвитку. З цією метою, фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості нещодавно відвідали бориславського підприємця Роман Яворський.

 

Сфера його діяльності, а це торгівля різноманітними товарами, необхідними для облаштування побуту, не є винятковою для нашого міста, проте залишає враження чітко налагодженого годинникового механізму, який налаштований на рух вперед.

 

Роман Степанович як і всі успішні бізнесмени, має одну характерну рису: здатність перетворити ідею в справу свого життя. Розпочавши разом з дружиною свою комерційну діяльність з торгівлі посудом та електроінструментом в невеличкому магазинчику, підприємець ні на мить не зупинявся і вже за декілька років зумів відкрити в густонаселеному житловому масиві по вулиці Володимира Великого, торговий центр «Астра», в якому добрий господар може придбати все, що необхідно для ремонту своєї оселі.

 

Спілкування з працівниками дозволило нам сформувати думку про те, що керівник дбає про свій колектив і готовий платити високу заробітну плату за досягнення таких же високих результатів в роботі. Зараз штат підприємця укомплектований, а окремі працівники працюють в нього вже добрий десяток років.

 

Ми нагадали Роману Степановичу про послуги, що надає служба зайнятості. Зокрема, детально роз’яснили умови участі в Проект "Рука допомоги" та надання компенсації єдиного внеску на заробітну плату працівників, що працевлаштовуються на нове робоче місце. Окрім цього, роботодавець дізнався про хід реалізації Міжрегіонального профорієнтаційного проекту ПрофіКемп, адже пан Роман фінансово підтримує і вболіває за бориславську команду школярів #OilCity, що бере участь в цьому проекті.

 

Щиро йому за це дякуємо і надіємось на подальше тісне партнерство.

 

Галина Цибенко

Директор БМФ ЛОЦЗ

Additional information