Заохочуємо користуватись Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри

Якщо ви ще не визначились зі своєю майбутньою професією, бажаєте змінити її або намагаєтесь визначити свої схильності, вам просто необхідно зареєструватись на «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри».

 

Про це та інші аспекти профорієнтації, фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості розповіли на батьківських зборах, які відбулись 14 листопада 2018 року в Бориславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

 

Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри – це офіційний Інтернет-портал Державної служби зайнятості України. Завдяки цьому Інтернет-порталу можна отримати послуги з профорієнтації не виходячи з дому, зокрема безкоштовно пройти тестування для визначення схильностей, здібностей та професійних інтересів. Тестування розраховані для учнівської молоді віком від 14 років та дорослого населення.

 

Пройти тестування можна двома шляхами: зареєструватись на Інтернет-порталі або звернутись до фахівця з профорієнтації служби зайнятості для отримання коду доступу. Для реєстрації потрібно внести ім’я, e-mail та придумати пароль. Після виконаних операцій на ваш e-mail надішлють посилання, натиснувши на яке ви підтверджуєте свою реєстрацію. Значно простіше, якщо фахівець служби зайнятості зареєструє вас. Для цього потрібно фахівцю внести ваше прізвище, ім’я по батькові та дату народження. Отримавши код доступу, ви заходите за допомогою посилання http://test.myprofession.com.ua, вводите цей код та натискаєте «увійти».

 

Тест складається з трьох методик: методика дослідження професійних інтересів і цінностей; методика дослідження IQ та інтелектуальних професійно-значущих якостей та методика дослідження соціально-психологічних професійно-значущих чинників.

 

Доведеться добряче попрацювати для того, щоб отримати результати. Відповідаючи потрібно потратити близько двох годин. Тести запускаються по черзі, тому між їх проходженням можна зробити перерви для відпочинку. Завершуючи кожну методику, потрібно натиснути на дискету для збереження результату.

 

Бажаємо успіху!

 

Ірина Пазяк

Провідний фахівець з профорієнтації

відділу активної підтримки безробітних Бориславської міської філії ЛОЦЗ

Additional information