Семінари для роботодавців набувають популярності.

З метою ознайомлення роботодавців з формами та методами роботи Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості, 15 листопада 2018 року відбувся черговий семінар на тему: «Про послуги служби зайнятості в сучасних умовах» за участю директора Цибенко Галини Тадеївни, начальника відділу взаємодії з роботодавцями Гузіль Руслани Романівни та роботодавців міста.

 

Відкриваючи семінар Галина Тадеївна надала коротку інформацію про стан ринку праці та висвітлила шляхи вирішення проблем зайнятості населення. Розповіла керівникам підприємств про можливість їх участі в різних проектах і програмах, які на даному етапі реалізує служба зайнятості. Зокрема, мова йшла про пілотний Проект "Рука допомоги", який дає шанс діючим суб'єктам господарювання закупити обладнання та матеріали на суму, що не перевищує 70480 грн. Зазначила, що головною умовою цього проекту для роботодавців є створення не менше як двох нових робочих місць та працевлаштування на них осіб з числа малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб чи учасників АТО.

 

Гузіль Руслана Романівна нагадала роботодавцям зміст статей 26 та 27 Закону України «Про зайнятість населення», щоб спонукати їх до розширення діяльності та створення нових робочих місць в пріоритетних галузях чи для соціально-вразливих версв населення шляхом отримання компенсації єдиного соціального внеску.

 

????До відома: впродовж 10 місяців 2018 року правом отримання компенсації єдиного внеску скористалися 5 роботодавців, які працевлаштували на нові робочі місця 24 безробітних. З них 8 осіб відносяться до категорії громадян, що мають додаткові гарантії, 16 осіб працевлаштовані в суб'єктів малого підприємництва, які ведуть діяльність у пріоритетних галузях економіки.

 

Присутнім наголосили також про важливість подання інформації про вакансії за формою 3-ПН з метою пошуку претендентів на їх заміщення, порядок працевлаштування найманих працівників, загрози та ризики тіньової зайнятості.

 

Роботодавцям продемонстрували як можна вигідно презентувати потребу в персоналі за допомогою відеовакансії та розповіли про електронні сервіси державної служби зайнятості та доцільність їх використання.

 

На завершення семінару, учасники обговорили шляхи удосконалення співпраці служби зайнятості та роботодавців для підвищення ефективності їх роботи та зростання зайнятості. Служба зайнятості співпрацює з роботодавцями і підтримує будь-які ініціативи, що сприяють працевлаштуванню громадян, забезпечують їх гідними умовами праці та заробітною платнею.

 

Ми вдячні всім роботодавцям, які співпрацюють зі службою і не стоять осторонь проблем зайнятості безробітних.

 

Руслана Гузіль

начальник відділу взаємодії

з роботодавцями БМФ ЛОЦЗ

Additional information