Мотивація персоналу – актуальна тема

Кожен роботодавець хотів би знати, де в його працівника кнопка, натиснувши на яку можна отримати високоефективного, ініціативного та лояльного професіонала. А також як зупинити плинність кадрів в сучасних умовах.


Ми спробували допомогти нашим роботодавцям в цьому та, 11 грудня 2018 року в приміщенні Бориславської міської філії ЛОЦЗ, організували проведення тренінгу на тему: «Рекрутинг – заряджений на успіх» за участю HR-консультанта, бізнес-тренера Ольга Добровольська.

 

В заході взяли участь 11 роботодавців, котрі навчались розрізняти різні мотиваційні типи працівників та розробляли власні форми стимулювання кожного типу працівника. Також тренер навчала як підготуватись до співбесіди, як намалювати портрет працівника з усіма компетенціями перед початком співбесіди, як виявляти цінності в клієнта, як підготувати конкретні запитання для виявлення цих цінностей, як сформувати успішну команду та як "запалити очі підлеглих".


Учасники навчались, учасники практикували, обмінювались думками та досвідом - спостерігалась жвава атмосфера під час тренінгу.


Сподіваємось, що тренінг був корисним, і кожен щось взяв для себе.


Наталія Медвідь,

заступник начальника відділу взаємодії

з роботодавцями БМФ ЛОЦЗ

Additional information