ЧАС ПОВЕРТАТИСЯ ДО ПРИРОДИ…

Саме так, 11 грудня 2018 року, запрошували на роботу бориславських пошуківців роботи в Бориславській міській філії Львівського обласного центру зайнятості. Свою діяльність презентував готельно-відпочинковий комплекс "Таор Карпати".

 

Йшла мова про те, що повертатись до природи треба і можна не тільки з метою відновлення власних сил і ресурсів, а й з метою реалізації власного права на працю, права на самовираження.

 

Жити в гармонії з природою, брати та віддавати природі те, що необхідно і при цьому мати гідні умови праці та заробіток, часто видається нам нездійсненою мрією. Як цього досягнути знає Ольга Добровольська менеджер з персоналу ТАОР Карпати, яка поділилась своїми знаннями з учасниками заходу.

 

Працюючи тут, реалізувати себе може людина будь-якого віку, і незалежно від попереднього професійного досвіду або рівня освіти. В структуру комплексу, входить номерний фонд, СПА-центр, ресторани, розважальна компанія Extreme, конференц-сервіс, доросла та дитяча анімація. При тому головною передумовою працевлаштування залишається щира любов до людей, бажання їм добра, бажання стати частиною дружньої команди, розвивати корпоративну культуру. Саме «Таор Карпати» у 2017 році відзначені за «Найкращу програму по корпоративній та соціальній відповідальності» у премії InternationalHospitalityAwards.

 

Неодноразово організовуючи подібні презентації для безробітних, відзначимо, що роботодавці часто запрошують потенційних працівників на екскурсії до себе на підприємство. Ось і "Таор Карпати" не став винятком. Але цього разу, чи не вперше, надзвичайно оперативно, вже на наступний день після проведення заходу, 9 бажаючих працевлаштуватися відвідали працедавця. І сьогодні ж, вже досягнуто домовленості про працевлаштування двох осіб за професіями: менеджер з персоналу та дитячий аніматор. Інші учасники екскурсії, котрі пройшли співбесіди безпосередньо з керівниками структурних підрозділів, очікують позитивних результатів.

 

Отож, час повертатися до природи, і не тільки з метою відновлення власних ресурсів...

 

Ольга Чистогорська,

провідний фахівець з питань

зайнятості населення БМФ ЛОЦЗ

Additional information