УСПІХ – У ВАШИХ РУКАХ!

Всі ми пам’ятаємо фільм про Робінзона, який потрапив на безлюдний острів і змушений був жити як первісна людина. За допомогою ліани, палиці та каменю він зробив сокиру, що стала його знаряддям полювання і праці. Згодом для будівництва хижі було використано гілки дерев, стовбури та листя. А приручивши тварин, герой дістав можливість їсти м'ясо. Звичайно, Робінзон не вижив би в таких складних умовах, якби впав у відчай і нічого не робив. Його винахідливість, фізична праця й оптимізм допомогли витримати випробування. Адже, Робінзон побачив у простих навколишніх речах корисні властивості, що можна було пристосувати для виживання.


Тематика підприємницької діяльності завжди актуальна в нашому центрі зайнятості, тому цей найпростіший приклад бізнесової жилки людини якось прийшов на думку сам собою.


Ми навчаємо клієнтів, що перед тим, як дати собі чітку відповідь на питання «Що робити?», потрібно добре проаналізувати свої бажання, вміння та особливості свого характеру. Погодьтеся, що не кожен зможе і захоче працювати безпосередньо з клієнтами, які не завжди задоволені. А особі, яка звикла все робити сама, буде важко пристосуватися до роботи в команді.


Але головна проблема в тому, щоб придумати щось таке, в чому є потреба, за що люди платитимуть гроші і чого ще ніхто не робив. Це важко, але можливо! Практика свідчить, що без серйозної підготовки розпочинати навіть найпростішу справу не варто. Кожний вид підприємницької діяльності, кожний проект потребує розрахунків. Для цього, власне, й існує бізнес-план. Склавши такий документ, ви зможете працювати раціональніше і не ускладнюватимете собі роботи.


17 грудня 2018 року на семінарі «Як розпочати свій бізнес?» власним досвідом поділився Руслан Томенчук, незалежний фінансовий консультант німецької фірми «OVB». Маючи 50-річний успіх діяльності на європейському ринку та вже 12-річний в Україні, компанія серед послуг пропонує: накопичувальні дитячі програми, медичне страхування, пенсійне забезпечення, страхування автомобілів та житла, банківські депозити та відшкодування податків.


Руслан Петрович розповів, що робота передбачає дві форми співпраці: як ФОП і як найманий працівник. Для кожного клієнта – індивідуальний підхід, адже тільки за такої умови можна дійти до основної мети фірми: досягти ціль, яку поставив клієнт, а це й примноження капіталу, убезпечення житла та захист майна.


На сьогоднішній день безробіття не є новиною. Отримання необхідних знань від фахівців служби зайнятості та запрошених соціальних партнерів підштовхує найбільш активних безробітних громадян до того, щоб спробувати свої сили у сфері підприємництва та індивідуальної трудової діяльності. Можливості є! Тож успіх залежить від Вас!


Олена Шевченко

начальник відділу активної підтримки

безробітних Бориславської МФ ЛОЦЗ

Additional information