ВІЗЬМІТЬ НАС В ПРОФІКЕМП

Бориславська міська філія Львівського обласного центру зайнятостізавжди радо відгукується, навіть на незаплановані зустрічі з учнівською молоддю. Ну і як можна відмовити, коли школярі хочуть прийти в центр зайнятості, щоб дізнатись більше про світ професій. Толеруємо кожне таке бажання, тому оперативно сьогодні перебудували свою роботу, щоб приділити максимум уваги молоді Бориславськї школи №1.

 

Зустріч довелось розпочинати з розповіді, як Ви думаєте про що? Очевидно! Про ПрофіКемп.

 

Як виявилось, профорієнтаційний проект набирає неабиякої популярності в цій школі. Всім хочеться подорожувати як OilCity, дізнаватись більше про наш край, створювати фото та відеосюжети, публікувати дописи, бути екскурсоводами, журналістами, репортерами і т.і. Прохання учнів взяти їх в цей проект було дещо неочікуваним, але дало змогу переконатись, що організатори Міжрегіонального інноваційного профорієнтаційного проекту Профікемп попали, що називається, в десятку дитячих сердець!

 

Потім, школярі залюбки знайомились з правилами вибору професії, проходили профорієнтаційне тестування, працювали з описами професій, з цікавістю роздивлялись інші матеріали, що наповнюють наш інформаційний простір. З таким завзяттям все це робили, що мало не розібрали центр зайнятості на цеглинки.

 

Ось такі активні та допитливі молоді люди у нас сьогодні були в гостях, таких точно в Профікемп можна брати!

 

Ірина Пазяк

фахівець з профорієнтації

Бориславської міської філії

Львівського обласного центру зайнятості

Additional information