Щоб співбесіда завершилась працевлаштуванням.

Нещодавно в Бориславській міській філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся семінар з техніки пошуку роботи «Співбесіда з роботодавцем».

 

Кожен безробітний повинен знати якою інформацією необхідно володіти про підприємство, на якому є бажання працевлаштуватись, які документи, необхідно підготувати до співбесіди з роботодавцем та, навіть, як одягатися на співбесіду. Все це розповідають під час таких семінарів. Окрім цього, тут висвітлюються принципи спілкування при проходженні співбесіди з керівником-чоловіком або керівником-жінкою, як відповідати на типові запитання роботодавця та правила поведінки під час співбесіди.

 

Безробітні мають можливість та долучаються до рольових ігор, в ході яких знаходять відповіді на різні варіанти типових прикладів-запитань, пробують себе в якості працедавця і шукача роботи.

 

На таких семінарах, учасники мають унікальну можливість ділитися досвідом щодо особистих ситуацій проходження співбесіди.

 

Звичайно ж, що кожна конкретна розмова завжди буде мати свої особливості. Але після підготовчого етапу та практичних порад фахівців служби зайнятості Вас чекатиме успіх!

 

Запрошуємо Вас щочетверга о 10:00 відвідати наші семінари (інформаційна зала №2).

 

Марія Шах

заступник начальника відділу активної

підтримки безробітних БМФ ЛОЦЗ

Additional information