Зробіть правильний вибір та станьте успішними в цьому житті!

Ми живемо в час швидких змін. Це стосується і ринку праці. Тому важливою вимогою є постійна готовність працюючої особи або безробітного до самовдосконалення, в тому числі шляхом доповнення чи отримання нових знань, оскільки здобуті раніше знання швидко втрачають актуальність, тим самим знижуючи рівень професійної компетентності. Крім того, досліджено, що з віком трудова і професійна мобільність знижується, готовність змінювати роботу зменшується. Як результат, людина залишається за межами ринку праці.

 

Якщо Ви хочете отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним - скористайтеся можливістю отримати це через якісне професійне навчання. Фахівці Бориславської міської філії ЛОЦЗ пропонують Вам якісну освіту в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та навчальних закладах Львівщини, що пройшли відбір у 2019 році. Всі навчальні заклади сучасного європейського рівня, що дозволяє задовольнити вимоги роботодавця підготувати компетентного робітника у відповідності до потреб сучасного ринку праці.

 

Надзвичайно великий вибір БЕЗКОШТОВНИХ (для зареєстрованих безробітних) освітніх послуг забезпечать не тільки Ваш професійний розвиток, а й дозволять набути додаткові навички, що сприятимуть успішному працевлаштуванню.

 

Пропонуємо уважно ознайомитися з пропозиціями центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за посиланнями:

Львівський ЦПТО ДСЗ http://lcptodcz.lviv.ua/

Рівненський ЦПТО ДСЗ http://www.rcpto.org.ua/

Одеський ЦПТО ДСЗ http://profcentre.odessa.ua/

Івано-Франківський ЦПТО ДСЗ http://cpto.if.ua/

Харківський ЦПТО ДСЗ http://osvita.khcz.gov.ua/

Сумський ЦПТО ДСЗ http://scptu.sumy.ua/

Дніпровський ЦПТО ДСЗ http://cpto.dp.ua/

Донецький ЦПТО ДСЗ http://doncpto.com.ua/

Полтавський ЦПТО ДСЗ http://cpto.pl.ua/

Луганський ЦПТО ДСЗ http://lcpto.ues.by/

Херсонський ЦПТО ДСЗ http://www.khecpto.org.ua/

 

За додатковою інформацією щодо переліку професій на базі навчальних закладів Львівщини, що пройшли відбір у 2019 році, можна звернутися до Бориславської міської філії ЛОЦЗ або у найближчий до Вас центр зайнятості.

 

Зробіть правильний вибір та станьте успішними в цьому житті!

 

Олена Шевченко,

начальник відділу активної підтримки безробітних

Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості

Additional information