Про переваги військової служби в НГУ

Нещодавно в Бориславській міській філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. В заході взяло участь 22 безробітних в т. ч. 2 учасники АТО. Захід проводився за участю начальника Західного відділення комплектування Іміджево-видавничого центру НГУ Петра Прокопіва.

 

Під час семінару велася роз’яснювальна бесіда з пошуковцями роботи з метою працевлаштування на військову службу за контрактом у Національну гвардії України. Петро Михайлович зосередив свою увагу на перевагах військової служби за контрактом, а це високий та стабільний рівень заробітної плати, додаткові грошові виплати та винагороди, повне речове та продовольче забезпечення, безоплатна медична допомога військовослужбовцям та членам їх сімей; можливість отримання права на пенсію після 25 років служби.

 

Учасники заходу дізнались про вимоги для вступу на військову службу за контрактом та як стати резервістом і що входить в його обов’язки. Цікавою для безробітних була інформація про можливість навчання у Національній Академії Національної Гвардії України.

 

Ірина Пазяк

провідний фахівець з профорієнтації 
Бориславської міської філії ЛОЦЗ

Additional information