Справа до душі

Нещодавно фахівці служби зайнятості Борислава і Управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради відвідали учасника пілотного Проектe "Рука допомоги" Миколу Рака. Переступивши поріг піцерії «Бамбіно», ми були вражені гостинністю господаря та теплотою зустрічі. І це тепло підсилювала величезна піч, в котрій потріскували дрова, в той час коли за вікном пощипував морозець.

 

Микола одразу ж почав нам показувати своє затишне приміщення, ознайомлювати з процесом виготовлення піци, розказував про виникнення і втілення своєї ідеї та ділився своїми задумами на майбутнє.

 

Молодий підприємець виховує двоє діточок, а піцерія як його третя дитина, бо це мрія, яка завдяки наполегливій праці та проекту "Рука допомоги", здійснилася.

 

Свою трудову діяльність Микола розпочав ще в 17 років, поїхавши заробітчанином в Італію. Там працював офіціантом в одному з ресторанів, де випікали піцу на дровах. Микола весь час приглядався до випічки і думав, а чому б і вдома не спекти такої піци для свої земляків.

 

Після повернення додому, трохи вагався. Проте з усіх можливих джерел розпочав черпати необхідну інформацію, в тому числі неодноразово брав участь в тренінгах, що пропонувала служба зайнятості. Згодом, коли відчув, що навчився правильно організовувати свій час, подолав невпевненість та страх перед невідомим, ризикнув змінити своє життя та започаткувати власну справу. Зараз Микола пропонує споживачам піцу, створену унікальним способом замісу тіста та випечену на дровах. Окрім того, зумів організував бізнес таким чином, що готову страву ще гарячою доставляють споживачам в усі куточки Борислава та прилеглих міст.

 

Власний бізнес вимагає багато зусиль, тому що дорога до успіху – це шлях, який торується наполегливістю і важкою працею.

 

Ми побажали Миколі успіху та впевнені, що він неодмінно супроводжуватиме його, адже окрім наполегливості в нього є велика підтримка з боку родини.

 

Наталя Медвідь

заступник начальника відділу взаємодії

з роботодавцями Бориславської міської філії

Львівського обласного центру зайнятості

Additional information