Оприлюднення проектів регуляторних актів

Проект рішення Бориславської міської ради "Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Борислава у новій редакції"Аналіз регуляторного впливу, М-тест.

29.01.2019

Проект рішення Бориславської міської ради "Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Борислава у новій редакції"Аналіз регуляторного впливу, М-тест.

22.11.2018

Проект рішення Бориславської міської ради "Про затвердження Положення про порядок приватизації комунального майна територіальної громади міста Борислава", Аналіз регуляторного впливу, М-тест.

06.11.2018

 

Проект рішення Бориславської міської ради "Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування у м. Бориславі", Аналіз регуляторного впливу, М-тест.

12.10.2018

Проект рішення Бориславської міської ради "Про затвердження Порядку надання орендарю згоди орендодавця комунального майна на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна територіальної громади міста Борислава", Порядок надання орендарю згоди орендодавця комунального майна на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна територіальної громади міста Борислава, Аналіз регуляторного впливу, М-тест.

14.08.2018

 

 

Проект рішення Бориславської міської ради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», Аналіз регуляторного впливу, М-тест.

07.06.2018

 

Проект рішення Бориславської міської ради "Про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Бориславі на конкурсних засадах" та Порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користуванняАналіз регуляторного впливу та М-Тест.

23.05.2018

 

Проект рішення Бориславської міської ради "Про встановлення місцевих податків та зборів на території міста Борислава", Додаток 1 - "Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки", Додаток 2 - "Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки", Додаток 3 - "Ставки земельного податку", Додаток 4 - "Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку", Аналіз регуляторного впливу, М-тест.

27.04.2018

 

Проект рішення Борисавської міської ради "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди майна територіальної громади міста Борислава", Порядок проведення конкурсу на право оренди майна територіальної громади міста Борислава, Аналіз регуляторного впливу, М-тест.

20.04.2018

 

Проект рішення Бориславської міської ради "Про затвердження Положення про порядок зберігання тимчасових споруд та конструкцій"; Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Бориславської міської ради; М-тест.

05.04.2018

 

Проект рішення Бориславської міської ради "Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання орендної плати за користування майном, що належить територіальній громаді м. Борислава у новій редакції"; Методика розрахунку і порядку використання орендної плати за користування майном, що перебуває у власності територіальної громади міста Борислава, у новій редакції; Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акта - проекту рішення Бориславської міської ради; М-тест.

05.04.2018

 

Проект рішення Бориславської міської ради "Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в місті Бориславі", Правила благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в місті Бориславі, Аналіз регуляторного впливу та М-тест.

22.02.2018

 

Проект рішення Бориславської міської ради «Про затвердження Положення про  оренду  майна територіальної громади міста Борислава», Додаток 1 до рішення (Положення про оренду майна територіальної громади міста Борислава), Додаток 1 до Положення про оренду майна територіальної громади міста Борислава (Типовий договір оренди нерухомого майна), Додаток 2 до Положення про оренду майна територіальної громади міста Борислава (Заява про оренду та перелік документів, що надають фізичні та юридичні особи, які бажають укласти договір оренди майна), Аналіз регуляторного впливу, М-тест.

21.02.2018

 

Проект рішення Бориславської міської ради "Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Борислава", Аналіз регуляторного впливу та М-тест.

09.02.2018

 

Проект рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради “Про затвердження Положення про конкурсну комісію щодо призначення управителя з управління багатоквартирним будинком в новій редакції та затвердження її персонального складу”, Положення про конкурсну комісію щодо призначення управителя з управління багатоквартирним будинком, М-Тест, Аналіз регуляторного впливу.

15.01.2018

 

Проект рішення Бориславської міської ради "Про затвердження Положення про організацію та функціонування стоянок таксі на території міста Борислава", "Положення про організацію та функціонування стоянок таксі на території міста Борислава", "Порядок проведення конкурсу на право користування стоянками таксі на території міста Борислава", Аналіз регуляторного впливу проекту рішення міської ради, М-Тест. Завантажити.

04.12.2017

 

 

Проект регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Бориславській міській раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства». Завантажити.

07.11.2017

 

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Бориславської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Бориславській міській раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства». Завантажити.

 

М-ТЕСТ малого підприємництва (М-Тест). Завантажити.

 

****

 

Проект регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради  ”Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування у м.Бориславі” та аналіз регуляторного впливу Завантажити

13.09.2017

 

Проект рішення міської ради „Про внесення змін до п.6.4 Положення про проведення конкурсу з надання суб’єктам підприємницької діяльності права користування земельною ділянкою, спеціально визначеною для забезпечення паркування транспортних засобів у м.Бориславі” та аналіз регуляторного впливу Завантажити

 

 

Аналіз впливу регуляторного акту – проекту рішення Бориславської  міської ради
«Про затвердження Статуту територіальної громади міста Борислава» Завантажити

Положення про громадські слухання в місті Бориславі Завантажити

 

Положення про місцеві ініціативи в місті Бориславі Завантажити

Положення про загальні збори громадян за місцем проживання в місті Бориславі
Завантажити

Положення про органи самоорганізації населення у місті Бориславі Завантажити

 

Статут територіальної громади міста  Борислава Завантажити

 

Про затвердження Статуту територіальної
громади міста Борислава Завантажити

06.03.2017р.

***

Про внесення змін до п.1.1 рішення міської ради від 03 жовтня 2012 року №714 «Про затвердження Правил паркування  транспортних засобів у м.Бориславі»

 

Проект рішення міської ради

Аналіз регуляторного впливу

01.12.2016 p.

***

Про затвердження Положення про підготовку, організацію, проведення та оформлення купівлі-продажу у власність або надання в оренду земельних ділянок у м. Бориславі

 

Положення

Аналіз регуляторного впливу

19.10.2016 р.

 

Про затвердження Положення про порядок конкурсного відбору  з призначення  управителів багатоквартирних  будинків та визначення переможців конкурсу

Проект рішення міської ради

Аналіз регуляторного впливу

06.10.2016

 

Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Бориславській міській раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства

Проект рішення виконавчого комітету

Аналіз регуляторного впливу

30.06.2016

 

Проект рішення виконавчого комітету "Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Бориславі у новій редакції" та аналіз регуляторного впливу

13.06.2016

 

Про внесення змін до Положення про встановлення плати за землю на території міста Борислава та АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення міської ради «Про внесення змін до Положення про встановлення плати за землю на території міста Борислава»

31.05.2016

Про затвердження Положення про порядок конкурсного відбору підприємств з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення побутових відходів в м.Бориславі та Аналіз регуляторного впливу.  Нова редакція (13.11.2015)

04.11.2015

Проект рішення виконавчого комітету "Про внесення змін та доповнень до п.20.1,20.6,21.1 Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Бориславі" та аналіз регуляторного впливу

25.05.2015

Проект рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради «Про затвердження Положення про порядок визначення розмірів орендної плати за земельні ділянки територіальної громади м. Борислава Львівської області » та аналіз регуляторного впливу.

25.05.2015

Проект рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради "Про затвердження Положення про порядок визначення   розмірів  орендної плати за земельні  ділянки територіальної громади м.Борислава Львівської області"

08.04.2015 р.

Проект рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради «Про внесення змін до п. 14 Порядку розміщення зовнішньої реклами у місті Бориславі» та аналіз регуляторного впливу.

23.03.2015 р.

Проект рішення міської ради «Про погодження тарифу на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування у м. Бориславі» та аналіз регуляторного впливу

25.02.2015 р.

Проект рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів» та аналіз регуляторного впливу до цього проекту

14.02.2015 р.

Проект рішення міської ради «Про внесення змін та доповнень до Положення про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в місті Борислав, затвердженого рішенням Бориславської міської ради від 29.03.2012 року №564» та аналіз регуляторного впливу

27.01.2015 р.


Проект рішення виконкому «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів» та аналіз регуляторного впливу

13.11.2014 р.


Проект рішення міської ради «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Бориславської міської ради» та аналіз регуляторного впливу

26.09.2014 р.


Проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 17 листопада 2011 року №420 “Про доповнення до рішення міської ради від 06 березня 2008 року №568 „Про внесення змін в рішення міської ради від 28 лютого 2003 року №109„Про затвердження Положення про порядок визначення і справляння орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського призначення в м. Бориславі” та аналіз регуляторного впливу

22.09.2014 р.


Проект рішення виконкому «Про погодження тарифу щодо оплати послуг на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування у м. Бориславі» та аналіз регуляторного впливу

25.04.2014 р.


Проект рішення виконкому «Про коригування тарифу на послуги з теплопостачання для бюджетних установ та для категорії „Інші споживачі” у м.Бориславі та аналіз регуляторного впливу

25.04.2014 р.


Проект рішення виконкому «Про затвердження переліку пільгових категорій громадян, які мають право на безкоштовне перевезення міським пасажирським автомобільним транспортом загального користування у м.Бориславі в новій редакції» та аналіз регуляторного впливу

06.02.2014 р.


Проект рішення виконкому « Про застосування конкурсних засад при наданні житлово-комунальних послуг у житловому фонді Бориславської міської ради» та аналіз регуляторного впливу

06.02.2014 р.


Проект рішення міської ради «Про утворення Центру надання адміністративних послуг Бориславської міської ради та затвердження Положення про нього» та аналіз регуляторного впливу

18.12.2013р.

 

Проект рішення виконкому «Про внесення змін до п.25 додатку № 1 та п.28 додатку № 2 рішення виконавчого комітету міської ради від 09 листопада 2011 року № 319 “Про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом на маршрутах загального користування у м.Бориславі на конкурсних засадах” та аналіз регуляторного впливу

22.11.2013р.


Проект рішення виконкому «Про затвердження Положення про порядок конкурсного відбору підприємств для визначення виконавця послуг із збирання та вивезення побутових відходів в м. Бориславі» та аналіз регуляторного впливу

10.10.2013р.


Проект рішення міської ради « Про внесення змін до рішення міської ради від 30 червня 2011 року №297 „Про затвердження Положення про нарахування та сплату місцевих податків і зборів по м.Бориславу” та аналіз регуляторного впливу

10.10.2013р.


Проект рішення міської ради «Про затвердження Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах та про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавців земельних торгів» та аналіз регуляторного впливу

14.08.2013р.


Проект рішення виконкому «Про внесення змін до розділу 2 пп. 2.3 Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території м. Борислава, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 28 грудня 2011 року № 409» та аналіз регуляторного впливу

29.07.2013р.


Проект рішення виконкому «Про затвердження розрахунків відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню в м.Бориславі» та аналіз регуляторного впливу

23.07.2013р.


Проект рішення виконкому «Про розгляд Подання прокуратури м. Борислава „Про усунення порушень додержання вимог законодавства при видачі дозвільних документів на розміщення зовнішньої реклами в межах вулично – дорожньої мережі м.Борислава причин та умов, що їм сприяють” та про нову редакцію п. 20.6 Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Бориславі, затвердженого рішенням виконавчого комітету Бориславської міської ради від 05 липня 2012 року № 177» та аналіз регуляторного впливу.

12.04.2013р.


Проект рішення виконкому «Про затвердження Порядку здійснення контролю за виконанням перевізниками умов договорів про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Бориславі» та аналіз регуляторного впливу.

12.04.2013р.


Проект рішення виконкому «Про встановлення тарифу на послугу з утримання майданчика для платного паркування транспортних засобів по вул.Весняній (р-н МКП «Ринок») та аналіз регуляторного впливу

14.02.2013р.


Проект рішення виконкому «Про заcтосування конкурсних засад при наданні житлово-комунальних послуг у житловому фонді Бориславської міської ради» та аналіз регуляторного впливу

14.02.2013р.

Additional information