Справа до душі

Нещодавно фахівці служби зайнятості Борислава і Управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради відвідали учасника пілотного Проектe "Рука допомоги" Миколу Рака. Переступивши поріг піцерії «Бамбіно», ми були вражені гостинністю господаря та теплотою зустрічі. І це тепло підсилювала величезна піч, в котрій потріскували дрова, в той час коли за вікном пощипував морозець.

Детальніше...

Про переваги військової служби в НГУ

Нещодавно в Бориславській міській філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. В заході взяло участь 22 безробітних в т. ч. 2 учасники АТО. Захід проводився за участю начальника Західного відділення комплектування Іміджево-видавничого центру НГУ Петра Прокопіва.

Детальніше...

Щоб співбесіда завершилась працевлаштуванням.

Нещодавно в Бориславській міській філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся семінар з техніки пошуку роботи «Співбесіда з роботодавцем».

 

Кожен безробітний повинен знати якою інформацією необхідно володіти про підприємство, на якому є бажання працевлаштуватись, які документи, необхідно підготувати до співбесіди з роботодавцем та, навіть, як одягатися на співбесіду. Все це розповідають під час таких семінарів. Окрім цього, тут висвітлюються принципи спілкування при проходженні співбесіди з керівником-чоловіком або керівником-жінкою, як відповідати на типові запитання роботодавця та правила поведінки під час співбесіди.

Детальніше...

Зробіть правильний вибір та станьте успішними в цьому житті!

Ми живемо в час швидких змін. Це стосується і ринку праці. Тому важливою вимогою є постійна готовність працюючої особи або безробітного до самовдосконалення, в тому числі шляхом доповнення чи отримання нових знань, оскільки здобуті раніше знання швидко втрачають актуальність, тим самим знижуючи рівень професійної компетентності. Крім того, досліджено, що з віком трудова і професійна мобільність знижується, готовність змінювати роботу зменшується. Як результат, людина залишається за межами ринку праці.

Детальніше...

ВІЗЬМІТЬ НАС В ПРОФІКЕМП

Бориславська міська філія Львівського обласного центру зайнятостізавжди радо відгукується, навіть на незаплановані зустрічі з учнівською молоддю. Ну і як можна відмовити, коли школярі хочуть прийти в центр зайнятості, щоб дізнатись більше про світ професій. Толеруємо кожне таке бажання, тому оперативно сьогодні перебудували свою роботу, щоб приділити максимум уваги молоді Бориславськї школи №1.

Детальніше...

Additional information