18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Борислав долучився до заходів на підтримку та захист сотень тисяч людей, котрі знаходяться у рабстві або потерпають від такого ганебного явища як торгівля людьми. Серед активних учасників були безробітні та фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості, так як не з чуток знають, що безробіття є одним з основних чинників, які можуть призвести до протиправних дій, пов'язаних з торгівлею людьми.

Детальніше...

Коли мрії стають реальністю

Володіючи неабияким хистом до перукарської справи, Юля довший час вдосконалювала свою майстерність на родичах та коліжанках, мріючи про власну перукарню з вишуканим інтер’єром, сучасними меблями та комфортними умовами. Маючи вольовий характер, вона була переконана, що рано чи пізно, віднайде спосіб втілити мрію в життя. І ось, як активна користувачка соціальних мереж, дівчина натрапила на інформацію про проект «Рука допомоги» і відчула, що це саме те, що вона шукала!

Детальніше...

Налагодження партнерських відносин

Супроводжуючи команду учасників Міжрегіонального інноваційного проекту для учнівської молоді Профікемп «Oil City» до нових об’єктів їх досліджень, фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості, вдаються до налагодження нових партнерських відносин з роботодавцями.

Детальніше...

Семінар за межами центру зайнятості

Як можна залучити державні кошти для розвитку власного бізнесу вчора дізнавались роботодавці смт. Східниці.

 

Фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості провели в Східницькій селищній раді семінар та розповіли керівникам підприємств про можливість їх участі в різних проектах і програмах, які на даному етапі реалізує служба зайнятості.

Детальніше...

Пізнавальна екскурсія історією рідного міста

Днями фахівець з профорієнтації Бориславської міської філії ЛОЦЗ провела для учнів восьмого класу ЗЗСО № 3 професіографічну екскурсію в Історико - краєзнавчому музеї м. Борислава

 

Директор музею, Андрій Спас, розпочав екскурсію з історії створення музею та багато уваги приділив виставці «Як ви помирали, вам дзвони не грали…», присвяченій пам’яті замордованими совєтськими «визволителями» мешканців Борислава в червні 1941 року.

Детальніше...

Additional information