Самозайнятість як можливість виходу з кризи безробіття.

Під такою назвою, громадською організацією Центр "Жіночі перспективи" , нещодавно проведено черговий тренінг для зареєстрованих безробітних Бориславської міської філії Львівський обласний центр зайнятості.

 

Цього разу, про переваги та доцільність самозайнятості дізнавались атовці та особи з інвалідністю.

Детальніше...

Успіх можна спланувати

В умовах сучасного ринку праці дедалі складніше знайти роботу своєї мрії з гідними умовами праці та достойним заробітком. Найчастіше це стосується активних людей, котрі прагнуть до саморозвитку, незалежності, мають потребу в реалізації своїх амбіцій, знань та креативних ідей. Власне для таких людей, підприємницька діяльність може стати оптимальним вирішенням проблеми працевлаштування для себе, а можливо і для інших.

Детальніше...

Так і хочеться сказати, а ми ВАМ казали…

Не можемо оминути увагою інформацію Головного управління Держпраці у Львівській області щодо накладення штрафу на бориславського роботодавця за виявлені факти допуску до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин. Штраф більше як пів мільйона гривень!!! Як тепер бути? Чи зможе це підприємство працювати і надалі? Відповіді на ці запитання напрошуються самі собою.

Детальніше...

Про Буковицю в проекті ПРОФІКЕМП

10 липня 2018 року для  Бориславської команди «Oil City», що є учасниками проекту ПрофіКемп та кураторів цього проекту з ГО «Ангелик» м. Львова, був надзвичайно насиченим та цікавим. Подією, що запам’ятається надовго, було безпосереднє знайомство з гірськолижним комплексом «Буковиця».

Детальніше...

Мандри в історичне минуле – джерело натхнення для втілення нових ідей

Для будь-якої творчої діяльності потрібне особливе натхнення. Сподіваємось, що величезний творчий потенціал для роботи та нових креативних ідей отримала команда бориславських школярів – учасників міжрегіонального профорієнтаційного проекту ПрофіКемп, відвідавши історичну нафтову свердловину OilCity, власне в честь якої команду названо.

Детальніше...

Additional information