ВІЗЬМІТЬ НАС В ПРОФІКЕМП

Бориславська міська філія Львівського обласного центру зайнятостізавжди радо відгукується, навіть на незаплановані зустрічі з учнівською молоддю. Ну і як можна відмовити, коли школярі хочуть прийти в центр зайнятості, щоб дізнатись більше про світ професій. Толеруємо кожне таке бажання, тому оперативно сьогодні перебудували свою роботу, щоб приділити максимум уваги молоді Бориславськї школи №1.

Детальніше...

УСПІХ – У ВАШИХ РУКАХ!

Всі ми пам’ятаємо фільм про Робінзона, який потрапив на безлюдний острів і змушений був жити як первісна людина. За допомогою ліани, палиці та каменю він зробив сокиру, що стала його знаряддям полювання і праці. Згодом для будівництва хижі було використано гілки дерев, стовбури та листя. А приручивши тварин, герой дістав можливість їсти м'ясо. Звичайно, Робінзон не вижив би в таких складних умовах, якби впав у відчай і нічого не робив. Його винахідливість, фізична праця й оптимізм допомогли витримати випробування. Адже, Робінзон побачив у простих навколишніх речах корисні властивості, що можна було пристосувати для виживання.

Детальніше...

ЧАС ПОВЕРТАТИСЯ ДО ПРИРОДИ…

Саме так, 11 грудня 2018 року, запрошували на роботу бориславських пошуківців роботи в Бориславській міській філії Львівського обласного центру зайнятості. Свою діяльність презентував готельно-відпочинковий комплекс "Таор Карпати".

 

Йшла мова про те, що повертатись до природи треба і можна не тільки з метою відновлення власних сил і ресурсів, а й з метою реалізації власного права на працю, права на самовираження.

Детальніше...

Мотивація персоналу – актуальна тема

Кожен роботодавець хотів би знати, де в його працівника кнопка, натиснувши на яку можна отримати високоефективного, ініціативного та лояльного професіонала. А також як зупинити плинність кадрів в сучасних умовах.


Ми спробували допомогти нашим роботодавцям в цьому та, 11 грудня 2018 року в приміщенні Бориславської міської філії ЛОЦЗ, організували проведення тренінгу на тему: «Рекрутинг – заряджений на успіх» за участю HR-консультанта, бізнес-тренера Ольга Добровольська.

Детальніше...

OilCity: від глибини нафтових родовищ – до новітньої історії Борислава

Подорожі стають звичними для всіх. Багато хто з нас мають можливість побувати в різних країнах та частинах світу. А як же рідний край, вірніше його історія? Багато людей і не замислюється, коли засноване своє місто, що це за пам’ятник архітектури поруч, чому саме так називається гора і т.д. Як зробити так, щоб у дітей в пам’яті закарбувався краєзнавчий матеріал та виникло бажання поповнювати свої знання у майбутньому? Саме тому був створений Міжрегіональний інноваційний проект «ПрофіКемп», а разом з ним народилася наша команда «OilCity». «Чому ж «OilCity»?» – запитаєте ви. Інакше і не могло бути, адже так називалася найвідоміша нафтова свердловина м. Борислава.

Детальніше...

Additional information